Kontakta oss

Söker du någon specifik person hittar du kontaktuppgifter nedan. För övriga frågor går det bra att ringa eller maila på:

0243-21 62 40

info@dalelven.com

VD, projektledare, säljare

Per Möller

VD

070 273 04 81
per.moller@dalelven.com

Erik Lärfars

Projektledare

070 482 82 96
erik.larfars@dalelven.com

Marcus Kullman

Projektledare

070 368 82 17
marcus.kullman@dalelven.com

Ulf Frank

Projektledare

070 569 76 28
ulf.frank@dalelven.com

Martina Johansson

Projektledare

073 020 86 40
martina.johansson@dalelven.com

Karl Walheim

Projektledare

073 810 73 40
karl.walheim@dalelven.com

Andreas Wass

Projektledare 

076 802 66 55
andreas.wass@dalelven.com

Prototyp

Daniel Jansson

Prototyptekniker

070 285 95 71
daniel.jansson@dalelven.com

Jari Haukirauma

Prototyptekniker

070 456 59 18
jari.haukirauma@dalelven.com

Mekanik

Agne Svedberg

Mekanik

070 331 51 88
agne.svedberg@dalelven.com

Lars Thorén

Mekanik

070 311 96 43
lars.thoren@dalelven.com

Antonio Källgren

Mekanik

076 783 20 06
antonio.kallgren@dalelven.com

Johanna Enmalm

Mekanik

076 102 89 29
johanna.enmalm@dalelven.com

Christoffer Hag

Mekanik

073 997 10 00
christoffer.hag@dalelven.com

Kim Efraimsson

Mekanik

070 363 42 85
kim.efraimsson@dalelven.com

Joel Olsson

Mekanik

070 248 33 03
joel.olsson@dalelven.com

David Lindfeldt

Mekanik

070 283 35 46
david.lindfeldt@dalelven.com

Adam Ljungquist

Adam Ljungquist

Mekanik

076 021 19 09
adam.ljungquist@dalelven.com

Lars Andren

Lars Andrén

Mekanik

076 021 29 90
lars.andren@dalelven.com

Valter Blomkvist

Mekanik

076 023 83 26
valter.blomkvist@dalelven.com

Elektronik/Mjukvara

Anders Lundqvist

Mjukvara

076 008 02 98
anders.lundqvist@dalelven.com

Per Hävert Prans

Mjukvara

070 333 17 20
per.havertprans@dalelven.com

Emanuel Wahlqvist

Mjukvara

076 005 74 75
emanuel.wahlqvist@dalelven.com

Simon Klint

Mjukvara

076 008 17 07
simon.klint@dalelven.com

Isak Toivanen

Mjukvara

076 005 45 56
isak.toivanen@dalelven.com

Håkan Nalén

Håkan Nalén

Mjukvara

076 039 64 69
hakan.nalen@dalelven.com

Robert Paananen

Mjukvara

076 008 40 45
robert.paananen@dalelven.com

Jon Lissmats

Elektronik

076 783 26 39
jon.lissmats@dalelven.com

Andreas Jansson

Elektronik

070 314 73 00
andreas.jansson@dalelven.com

Jan Bergman

Elektronik

076 783 26 35
jan.bergman@dalelven.com

Måns

Måns Norell

Elektronik

076 022 85 05
mans.norell@dalelven.com

Design

Johan Åkerström

Industridesign

070 926 14 71
johan.akerstrom@dalelven.com

Kasper Westman

Industridesign / Mekanik

076 008 24 84
kasper.westman@dalelven.com

Daniel Kaipe

Grafisk Design / Marknadsföring

070 626 33 66
daniel.kaipe@dalelven.com

Skrolla till toppen
På Dalelvens webbsida använder vi oss av cookies, genom att fortsätta använda vår webbsida så godkänner du detta.