Kontakta oss

Söker du någon specifik person hittar du  kontaktuppgifter nedan. För övriga frågor går det bra att ringa eller maila på:

0243-21 62 40

info@dalelven.com

VD & projektledare

Allan Salåker

Erik Lärfars

Projektledare

070 482 82 96
erik.larfars@dalelven.com

Marcus Kullman

Projektledare

070 368 82 17
marcus.kullman@dalelven.com

Agne Svedberg

Projektledare

070 331 51 88
agne.svedberg@dalelven.com

Ulf Frank

Projektledare

070 569 76 28
ulf.frank@dalelven.com

Per Möller

Projektledare

070 273 04 81
per.moller@dalelven.com

Mekanik

Erik Hjort

Product Developer, Mechanics

070 216 43 79
erik.hjort@dalelven.com

Jan Karlsson

Product Developer, Mechanics

070 258 53 79
jan.karlsson@dalelven.com

Karl Walheim

Product Developer, Mechanics

073 810 73 40
karl.walheim@dalelven.com

Rickard Ohlsson

Product Developer, Mechanics

070 222 77 69 rickard.ohlsson@dalelven.com

Johanna Enmalm

Product Developer, Mechanics

076 102 89 29
johanna.enmalm@dalelven.com

Lars Odens Hedman

Product Developer, Mechanics

073 997 10 00
lars.odenshedman@dalelven.com

Lars Thorén

Product Developer, Mechanics

070 311 96 43
lars.thoren@dalelven.com

Michael Stevensson

Product Developer, Mechanics

070 357 87 01
michael.stevensson@dalelven.com

Niklas Ström

Product Developer, Mechanics

076 168 87 38
niklas.strom@dalelven.com

Ann-Sofie Engström

Product Developer, Mechanics

076 783 26 35
ann-sofie.engstrom@dalelven.com

Martina Johansson

Product Developer, Mechanics

073 020 86 40
martina.johansson@dalelven.com

Antonio Källgren

Product Developer, Mechanics

076 783 20 06
antonio.kallgren@dalelven.com

Mjukvara

Anders Lundqvist

Product Developer, Software

070 278 78 81
anders.lundqvist@dalelven.com

Andreas Wass

Product Developer, Software

076 802 66 55
andreas.wass@dalelven.com

Gabriel Nilsson

Product Developer, Software

070 239 90 73
gabriel.nilsson@dalelven.com

Per Hävert Prans

Product Developer, Software

070 333 17 20
per.havertprans@dalelven.com

Elektronik

Andreas Jansson

Product Developer, Electronics

070 314 73 00
andreas.jansson@dalelven.com

Jon Lissmats

Product Developer, Electronics

076 783 26 39
jon.lissmats@dalelven.com

Per Öhman (Ext)

Product Developer, Electronics

070 630 20 83
Per.ohman@dalelven.com

Industridesign

Johan Åkerström

Industrial  Designer

070 248 33 03
johan.akerstrom@dalelven.com

Grafisk design

Simone Dorén

Graphic  Designer

070 283 35 46
simone.doren@dalelven.com

Prototyp

Thomas Geertsen

Prototype Technician

070 285 95 71
thomas.geertsen@dalelven.com

Jari Haukirauma

Prototype Technician

070 456 59 18
jari.haukirauma@dalelven.com